З 13 по 17 листопада 2017 року проходив інтенсивний семінар-тренінг «Успіх можна спланувати» за участю Екгарда Керайна (Німеччина)

з 13 по 17листопада 2017 року проходив інтенсивний семінар-тренінг «Успіх можна спланувати» за участю Екгарда Керайна — підприємця, бізнес-консультанта, тренера та коуча з великим досвідом роботи на керівних посадах, а також виконавчого директора Фонду сталого розвитку підприємництва Горста Рогуша (Німеччина).

Координатори проекту від університету – викладачі кафедри економіки підприємств — Кузьменко О.М., Мельникова О.А., Чухраєва Н. М. та Люшенко О. І.

Метою семінару було пробудження у молодих людей бажання до самовизначення та пробудження особистої мотивації, адже важливим фактором сталого підприємницького успіху є інтенсивність особистої мотивації у роботі в команді та в роботі над завданнями та труднощами.

Семінар тривав протягом всього тижня і містив такі важливі блоки як: нейропсихологія у житті і бізнесі, самоаналіз минулого життя , тайм-менеджмент, практичний маркетинг, управління персоналом та мотивація.
Слід зазначити, що інтерес до семінару виникнув не тільки у студентів, але і у викладачів, які також прийняли участь у семінарі з метою отримання нового досвіду.

У вільний час для Екгарда Керайна булла проведена екскурсія Києвом:

А також екскурсія до Інституту економіко-правових досліджень НАН України

(дякуємо завідуючій відділу проблем міжрегіонального співробітництва —

проф. Заблодської І.В. за гостинність):

І екскурсія в музей КНЕУ:

 

Хотілось би подякувати кафедрі української мови та літератури, за організацію чудового виступу літературної студії кафедри «Українська словесність» : а особисто — Павловській Н. С. та Товстенко В. Р.

Крім того, хотілось би подякувати професіоналу своєї справи – перекладачу німецької мови – Ігорю Лісовському, а також — Маріанні Кохан ( ЛНУ імені І.Франка) за чудову ініціативу і допомогу в організації заходу.

Отже, інтенсивний семінар-тренінг «Успіх можна спланувати» отримав позитивні відгуки від студентів та викладачів КНЕУ ім. В. Гетьмана, а Екгард Керайн отримав позитивне враження від університету і української гостинності, адже він висловив бажання приїхати знов до Києву навесні для проведення нового семінару! Отже, запрошуємо всіх бажаючих — слідкуйте за новинами кафедри!

Читайте також: