13-14 березня 2018 року проходила друга частина інтенсивного семінару-тренінгу «Успіх можна спланувати» за участю спікера з Німеччини — Екгарда Керайна

13-14 березня 2018 року доценти кафедри економіки підприємств – Кузьменко О.М. і Мельникова О.А. удруге стали організаторами інтенсивного семінару-тренінгу «Успіх можна спланувати» за участю спікера з Німеччини — Екгарда Керайна.

Екгард Керайн — підприємець, бізнес-консультант, тренер та коуч з великим досвідом роботи на керівних посадах, який зараз займає посаду виконавчого директору Фонду сталого розвитку підприємництва Горста Рогуша (Німеччина).

Друга частина інтенсивного семінару-тренінгу «Успіх можна спланувати» була присвячена питанням управління персоналом на підприємстві, зокрема – мотивації, а також питанням ефективної діяльності підприємства, що викликало жваву зацікавленість у присутніх. У семінарі-тренінгу брали участь як студенти, так і викладачі університету. Інтенсивний семінар-тренінг «Успіх можна спланувати» отримав позитивні відгуки учасників.

Організатори дуже вдячні Екгарду Керайну за проведення такого цікавого заходу та знов чекаємо на нього вже восени.

Фотозвіт можна переглянути за посиланням https://drive.google.com/open?id=1zVmaXOWWG0FbonaxbdJ4PbQshMjZ88n_

Всім дякуємо за участь!

 

 

Читайте також: